اخبار > برگزاری جلسه برنامه عملیاتی 3 ماه دوم سال 99 و برنامه اعتبار بخشی حوزه پژوهش


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه برنامه عملیاتی 3 ماه دوم سال 99 و برنامه اعتبار بخشی حوزه پژوهش

بانام و یاد خدا جلسه بررسی برنامه عملیاتی و اعتبار بخشی در روز دوشنبه مورخ 03/06/99 در ساعت 8:30 تا 11 در محل دفتر مدیریت پژوهشی برگزار گردید. در این جلسه که با حضور دکتر کسانی سرپرست مديريت تحقيقات و فناوري و دکتر مریدنیا رييس گروه توسعه و ارزيابي تحقيقات کارشناسان حوزه های مختلف پژوهشی برگزار گردید ، در ابتدا دکتر مریدنیا در رابطه با برنامه عملیاتی و اعتبار بخشی حوزه پژوهش نکاتی رو متذکر شدند و در ادامه برنامه عملیاتی و اعتباربخشی کارشناسان حوزه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و نقاط ضعف و قوت برنامه ها مورد بررسی قرار گرفت و در حوزه هایی که کاستی هایی وجود داشت ، علت یابی صورت گرفت و راه کارهایی جهت بررسی این مشکلات مطرح گردید که به کارشناسان سپرده شد که راه کارها رو انجام داده و نتایج را به اطلاع مسئولین ذیربط بررسانند. در پایان مقرر شد که موارد زیر پیگیری شده و در اسرع وقت انجام شده و نتایج به اطلاع مسئولین رسانده شود.

1- ثبت نام و تكميل نمودن پروفایل اعضای هیات علمی در سامانه علم سنجی

2-پیگیری ایمیل های آکادمیک و دسترسی به آن ها تا هفته آینده تاریخ 10/06/99

3- سایت مدیریت پژوهش تا هفته اول مهر ماه با کمک آقای دکتر حیدری مقدم و آقای قصری تبدیل به انگلیسی شود ضمنا به روز رسانی سایت معاونت و مدیریت پژوهشی انجام گردد.

4- هماهنگی لازم برای برگزاری کارگاه اخلاق در پژوهش در کار با حیوانات آزمایشگاهی

5-طراحی و بروز رسانی سایت مشاوره فرصت مطالعاتی

همچنین مقررگردید که کارشناسان حوزه پژوهش مدارک و مربوط به هر بخش به کارشناسان همان حوزه تذکر داده شد و از کارشناسان درخواست گردید که مدارک و مستندات مربوط به اعتبارسنجی را تا پایان هفته آماده کرده و یک نسخه فیزیکی از آن را در اختیار دکتر مریدنیا قراردهند.


١٣:٢٧ - 1399/06/03    /    شماره : ١٠٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٦خروج
دانشگاه | صفحه اصلی سایت| نقشه سایت| ارتباط با ما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2018 Dums.ac.ir  All Rights Reserved-Designer mr.ghasri

تلفن تماس: 06142429731

پست الکترونیک : research[at]Dums.ac.ir