اخبار > از فعالان پژوهشی سال 95 تقدیر بعمل آمد


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی دزفول

از فعالان پژوهشی سال 95 تقدیر بعمل آمد

  


مراسم تقدیر و تشکر از پژوهشگران برتر و فعال سال 95 در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.این مراسم با حضور دکتر وطن پور رییس دفتر فناوریهای سلامت وزارت بهداشت ، دکتر یوسف پریدار ریاست دانشگاه و معاونین در سالن غدیر دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول : فراخوان انتخاب پژوهشگر برتر و فعال دانشگاهی اطلاع رسانی گردید و بعد از مدت اعلام شده، مدارک جمع آوری گردید. صحت مدارک مورد بررسی قرار گرفت و در جلسه ای که با حضورمعاون پژوهشی و معاون آموزشی دانشگاه ، مدیر و روسای اداره های اطلاع رسانی و فناوری سلامت معاونت پژوهشی دانشگاه ، روسا و معاونین پژوهشی دانشکده ها و رئیس مرکز EDC امتیازات محاسبه و نتایج به شرح ذیل اعلام گردید:


در قسمت هیئت علمی جناب آقای دکتر عبدالکریم شیخی بعنوان پژوهشگر برتر سال 95 و پس از ایشان به ترتیب سرکار خانم  سمیه بساک و سرکار خانم دکتر سیما جنتی بعنوان پژوهشگران فعال انتخاب شدند.


در قسمت غیر هیئت علمی سرکار خانم سیده زینب مولائی زاده بعنوان پژوهشگر برتر سال 95 و پس از ایشان به ترتیب سرکار خانم  ها مرضیه بیگم بیگدلی شاملو و رضوان فیض حداد بعنوان پژوهشگران فعال انتخاب شدند.


در قسمت دانشجویی آقای میلاد الاسوند در بخش فناوری و اختراعات و آقای محمد فیروز بخت در بخش پژوهشی بعنوان پژوهشگر برتر سال 95 و پس از ایشان به ترتیب آقایان مجتبی راجی و مصطفی مدملی بعنوان پژوهشگران فعال انتخاب شدند. از پژوهشگران برتر علاوه بر مراسم برگزار شده در دانشگاه علوم پزشکی، در مراسمی نیز که در سطح شهرستان در دانشگاه صنعتی جندی شاپور انجام شد تقدیر و تکریم بعمل آمد.١١:٢٢ - 1395/10/14    /    شماره : ٥٥٢٤    /    تعداد نمایش : ١٥٤٠خروج
دانشگاه | صفحه اصلی سایت| نقشه سایت| ارتباط با ما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2018 Dums.ac.ir  All Rights Reserved