اخبار > نشست صمیمی ریاست دانشگاه با اعضاء جدید شورای صنفی


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی دزفول

نشست صمیمی ریاست دانشگاه با اعضاء جدید شورای صنفی

 دکتر پریدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این نشست اظهار داشت : با همفکری و هم اندیشی  شوراهای صنفی دانشجویی که همانا پل ارتباطی بین مسئولین و دانشجویان هستند میتوان تاثیرات بهتری در راستای تحقق مطالبات صنفی دانشجویان در دانشگاه برجا گذاشت و از مسئولین خاست تا تصمیم گیری امور دانشجویی را تا حد امکان به این عزیزان واگذار نمایند. دکتر بهروز چگنی معاون فرهنگی و امور دانشجویی نیز گفت :


  در دانشگاه علوم پزشکی دزفول انتخابات در هشت واحد دانشگاهی طبق تقویم زمانی اعلامی از سوی وزارت بهداشت انجام گرفت که تعیین دبیران شوراهای صنفی ، انتخابات شهرداران خوابگاهها و انتخاب دبیری مرکزی در این انتخابات مشخص گردیدند.


در ابتدای این نشست صباح واله مدیر اموردانشجویی دانشگاه  ضمن تبریک به اعضای جدید شورای صنفی  از زحمات اعضای پیشین شورای صنفی  تقدیر و تشکر بعمل آورد. وی در ادامه گفت :


 با توجه به دید کلان و  ویژه وزارت بهداشت به مقوله مشارکت دانشجویان در فعالیتهای صنفی خواستارفعالیت بیشتر شوراهای صنفی ، پیگیری مطالبات و مشکلات صنفی توسط دانشجویان از مسئولین شد. وی ضمن تشکر از مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات شوراهای صنفی این امر را باعث ایجاد انگیزه مضاعف مسئولین  جهت تلاش و خدمت به دانشجویان دانست .


در پایان این نشست صمیمی ابلاغ دبیر مرکزی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول توسط ریاست  دانشگاه به آقای میثم بهرامی ارشد دانشجوی کارشناسی رشته علوم آزمایشگاهی تقدیم گردید.
 ١٢:٥٤ - 1395/10/11    /    شماره : ٥٥٠١    /    تعداد نمایش : ١٢٠٩خروج
دانشگاه | صفحه اصلی سایت| نقشه سایت| ارتباط با ما

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد
Copyright © 2018 Dums.ac.ir  All Rights Reserved